Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Vote_lcapYeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Voting_barYeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Vote_rcap 
GüL§u
Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Vote_lcapYeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Voting_barYeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim

Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin

YazarMesaj
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Empty
MesajKonu: Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin   Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 2:46 pm

1) Forumdaki bayanlara rahatsız edici laf ve mesaj atmak kesinlikle yasaktir.

2) Mesajlara su katmak, download linki yerine cam kirigi vermek , paslanmis trojenleri vermek yasaktır

3) Eskimis mesajlarınız eskiciye verip yerine mandal, camasir ipi, legen almak serbessttir.

4) Üye girişlerinde mayo ve terlikle gezinmek yasaktir.

5) 24 saat online olup, piyasayi oldurmenin alemi yoktur. Gunluk online saati 4 saati asamaz.

6) Konunun oldugu bölümden sevgili yapmak yasaktir, mahalle kizlari namusumuzdur.

7) Mesajlara mendil Çaput ve benzeri dilek meteryalleri takmayın gördügümüz anda sökeriz.

8 ) Forum yakininda sigara icmek atesle yaklasmak yasaktir.

9) Daha ucuz olsun diye mesajlara , iconlara ve konulara Lpg taktirmak tehlikeli ve yasaktir.

11) Arkadaşlarla "Asfalt Agladı Beeee" tarzında konusmak yasaktır. Daha cok "sizin gibi gençleri forumda görmek isteriz" tarzında cümleler kullanınız...

12) Kullandıgınız gülücükleri yani smileyleri evde tek başınıza yapmaya çalışmayınız beceremezsiniz.

13) Eger yardım istiyorsanız kimseye sormayın cok bilen degil cok gezen bilir.

14) Rep verirken elinizi Korkak alıştırmayın.

15) Mesaj atarken tümü büyük harflerden olusan cümleler kullanmayın.Gerekirse Capslock Tusunu sökün.

16) Her Forum kuralları ciddidir kimse okumaz demeyin bu kuralları 13 kişiye verin dileginiz gerçek olsun.

17) Meslek olarak reklamcılıgı düşünüyorsanız burası tam size göre bizim reklamımızı yaparak pratik yapın.

19) Sayfanın hoş görünmesi için çimlere basmayınız.

20) ligimizin güzide kulübü Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası ve Avrupa başarıları ile ilgili paylaşımlarda daha hassas olalım .

Yeni Forum Kuralları Herkes Okusun !Sonra görmedim duymadım demeyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORUM KURALLARI
» yep yeni imzalarrrr buyrunnn