Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Vote_lcapCesaretin bittiği yerde esaret başlar Voting_barCesaretin bittiği yerde esaret başlar Vote_rcap 
GüL§u
Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Vote_lcapCesaretin bittiği yerde esaret başlar Voting_barCesaretin bittiği yerde esaret başlar Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

Cesaretin bittiği yerde esaret başlar

2 posters
YazarMesaj
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Empty
MesajKonu: Cesaretin bittiği yerde esaret başlar   Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 2:20 am

Bir Hint masalina göre;
Kedi korkusundan devamli endise içinde
yasayan bir fare vardir.
Büyücünün biri fareye acir ve onu bir
kediye dönüstürür.
Fare, kedi olmaktan son derece mutlu olacagi
yerde bu kez de köpekten korkmaya baslar.
Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüstürür.
Kaplan olan fare, sevinecegi yerde avcidan
korkmaya baslar.
Büyücü bakar ki, ne yaparsa yapsin farenin
korkusunu yenmeye imkan yok.
Onu eski haline döndürür.

Ve der ki,

"Sen cesaretsiz ve korkak birisin.
Sende sadece bir farenin yüregi var.
O yüzden ben sana yardim edemem."

Ünlü yazar Shakespeare, bu konuda söyle diyor:
İnsanlarin çogu kaybetmekten korktugu için
sevmekten korkuyor..
Düsünmekten korkuyor, sorumluluk getirecegi için.
Konusmaktan korkuyor, elestirilmekten korkttugu için.
Yaslanmaktan korkuyor, gençligin kiymetini bilmedigi için.
Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir sey vermedigi için.
Ve ölmekten korkuyor, aslinda yasamayi bilmedigi için. __________________
http://www.canim.benimforum.org
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Empty
MesajKonu: Geri: Cesaretin bittiği yerde esaret başlar   Cesaretin bittiği yerde esaret başlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm

CESARETLİ OLAN HİÇ BİR ZAMANYİTİRİMEZ CESARETİNİ YİTİRİYORSA VARDIR BİR İŞ EMEGİNE SAGLIK Smile
http://canim.benimforum.org

Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gunesin batigi yerde......