Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Vote_lcapböle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Voting_barböle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Vote_rcap 
GüL§u
böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Vote_lcapböle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Voting_barböle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!!

YazarMesaj
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Empty
MesajKonu: böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!!   böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 10:03 am

Erkek Kişisi: Günaydııın hayatıım
Hatun Kişisi: Günaydıııın
EK: Napıyosun?
HK: Günü aymaya çalışıyorum
EK: Kahvaltı yaptın mı?
HK: Hayır, ayınca yapıcam
EK: Daha sonraki zamanlarda napacaksın?
HK: Gamzeyle buluşucaz bugün
EK: Gamze kim?
HK: Arkadaşım eski şirketten
EK: Hıı tamam, toplantıya giricem ben de birazdan, bugün bayağı bi yoğunum
HK: Tamam, kolay gelsin sana görüşürüz daha sonra..

1-2 saat sonra..

EK: Naptın canım?
HK: Hazırlanıyorum
EK: Hayırdır, bi yere mi gidiyorsun?
HK: Gamzeyle buluşucaz demiştim ya
EK: Gamze kimdi ya?
HK: Eski şirketten arkadaşım demiştim ya?
EK: Hatırlamadım ben ki
HK: Hatırlarsın bir ara
EK: İnsan arar bi hazırlanıyorum ben çıkıcam diye..
HK: Sabah söylediydim ya?
EK: Ne zaman çıkacağını söylememiştin ama
HK: Yaw sen yoğunum demedin mi? Zırt pırt seni mi arıcam?
EK: Telefona bakamayacak kadar da yoğun değilim
HK: Neyse ararım ben seni sonra

30 dakika sonra..

EK: Aramadın canım, nerdesin?
HK: Dışardayım
EK: Nereye gidiyorsun?
HK: Gamzeyle buluşmaya dedim ya
EK: Kimdi bu Gamze yahu?
HK: Eski şirketten arkadaşım olduğunu söylemiştim ya
EK: Ben hatırlayamadım kendisini, gördüm mü ben?
HK: Görmüşsündür mutlaka
EK: Ama hatırlayamıyorum
HK: Hafızanı zorla biraz
EK: Hafızam mı zayıf demek istiyorsun?
HK: Bişey demek istemiyorum
EK: Nereye gidiyorsun şimdi?
HK: Gamzeyle buluşmayaaaaaaaaa
EK: Biliyorum onu canım, semt olarak dedimdi ben
HK: Konağa
EK: Nasıl gideceksin?
HK: Yürüyerek (iç ses: ya sabır allahım ya sabııır)
EK: Bulunduğun yerde bekle istersen, ben gelip alayım seni
HK: Gerek yok aslında ama..
EK: Olur mu gerek yok? Bekle geliyorum.

15 dakika sonra...

EK: Çok bekletmedim demi?
HK: Aslında şimdiye giderdim ama..
EK: Neyse 5 dakkada gideriz şimdi..
HK: Gideriz derken??
EK: Konağa diyorum, 5 dakkada gideriz.
HK: Hıı tamam
EK: Eee nereye gideceksiniz?
HK: Konağa dedim ya
EK: Orasını anladım canım
HK: Neresini anlamadın? (iç ses: şükür bi kısmını anladı bari)
EK: Mekan olarak dedim, nerde buluşacaksınız?
HK: Konağa gidelim de bi, buluruz bir yer
EK: Buluruz, buluruz
HK: Hııı?
EK: Bir yığın yer var sonuçta..
HK: Buluruz derken? Sen gelmiyorsun değil mi?
EK: Geliyorum ya?
HK: Beni bırakıp döneceksin yani dimi?
EK: İstiyorsan gelebilirim
HK: Gerek yok gelmene, sağol.
EK: Tamam, sen bilirsin.
HK: Görüşürüz canım.

1 saat sonra...

EK: Naaaptın canım?
HK: Oturuyoruz Gamzeyle.
EK: Ne zaman döneceksiniz?
HK: Bir saate kadar.
EK: Tamam, görüşürüz

1 saat sonra..

EK: Naapıyosun hayatım?
HK: Eve dönüyorum canım. Koordinatlarımı tam olarak bildiremiyorum kusura bakma. Şu an yaya geçidinden karşıya geçmek üzereyim. Karşıda bir taksi duruyor. Eğer ben karşıya geçene kadar ona binen olmassa ben binmeyi düşünüyorum. Hatta bindikten sonra kapıyı da kapatıp camı açmıycam. Bu arada Gamze seni hatırladı, bir gün ofise geldiğinde beraber nescafe içmişiz fındıklı olandan. Benim nasıl aklıma gelmedi ki.. Gamzeyle oturduğumuz yerde de nescafe içtim, ama fındıklı değildi, Gamze de kola içti. Oturduğumuz esnada iki kez lavoboya gittim, bir seferinde dolu olduğu için 2 dakika 23 saniye kapıda beklemek zorunda kaldım. Ama ikinci seferde boştu hiç beklemeden girdim. Sana bunları anlatırken karşıdan karşıya geçmiş bulunmaktayım lakin benim binmeyi planladığım taksiye başkası bindi, beklemeyi düşünüyorum başka gelir sanırım. Eve vardığımda önce kapıyı açıcam, sonra da ayakkabılarımı...
EK: Canım çenen düştü, farkında mısın? Telefonu açtığımdan beri hiç susmuyorsun bir saniye bile..
HK: Höööööönnnkkk???__________________
http://www.canim.benimforum.org

böle sevgili olmaz olsun emi!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alacagin olsun abim :)