Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Vote_lcapKurtlar vadisi  neden baslamadı! Voting_barKurtlar vadisi  neden baslamadı! Vote_rcap 
GüL§u
Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Vote_lcapKurtlar vadisi  neden baslamadı! Voting_barKurtlar vadisi  neden baslamadı! Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

Kurtlar vadisi neden baslamadı!

3 posters
YazarMesaj
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Empty
MesajKonu: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 1:53 am

Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Kvpkd9ph4tt2

Eylül ayıyla birlikte tüm kanallarda dizi sezonu da başlamış oldu. Kanallar yeni dizileriyle izleyici karşısına çıkmaya başladı ya da bir önceki sezondan kalan dizilerin yeni bölümleri ekrana geldi.

İşte bu duruma bir tek dizi; Kurtlar Vadisi Pusu uymadı.

Peki, fenomen dizi neden dizi sezonu başlamasına rağmen izleyicisiyle buluşmuyor?

Bunun nedeni Ramazan ayında olmamız.

Şöyle ki; bilindiği gibi Ramazan ayında erkeklerin büyük çoğunluğu, diziler yayınlandığı zaman dilimi içinde camide oluyor, vaaz dinliyor veya teravih namazını kılıyorlar.

Hal böyle olunca evde televizyon kumandası kadınların eline geçiyor.

Kurtlar Vadisi ekibi de yıllara varan deneyimini kullanarak, hitap ettiği kitlenin daha çok erkekler olduğunu biliyor ve Ramazan ayı boyunca dizinin yeni bölümlerini yayına koymuyor.

Böylece, Ramazan sonrası yayınlayacağı yeni sezonun ilk bölümüyle reytinglerde ilk sırayı kapmayı düşünüyor.
http://canim.benimforum.org
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:05 am

paylasimin icin tskler bildigim ici olduu Smile kurtlar vadisi hastasiym nede olsa Very Happy
http://www.canim.benimforum.org
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:06 am

o kadarda olsun yani memati nede olsa topragımız Smile
YaLNiZ
Er
Er
YaLNiZ

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 11:45 pm

iyk neyini seviyorsaniz sunlarin Allah askina scratch
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 11:50 pm

yalniz demiş ki:
iyk neyini seviyorsaniz sunlarin Allah askina scratch

hahahha sen seyretmiyomusunn Smile yanlizz Very Happy
http://www.canim.benimforum.org
YaLNiZ
Er
Er
YaLNiZ

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:40 pm

neyini seyredeyim bunlarin ya erkekler izler birtek oda macolar galiba Smile
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:18 pm

HMM ERKEKLER İZLER ÖLEMİ KIZLARDANDA HASTASI OLANLAR VAR Smile
YaLNiZ
Er
Er
YaLNiZ

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:21 pm

maco erkekleri sven kizlar izleyebilir Smile
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

MesajKonu: Geri: Kurtlar vadisi neden baslamadı!   Kurtlar vadisi  neden baslamadı! Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm

YOK CNM SENDE HAKİKİ ERKEKLERİ SEVENELER İZLEMESİN Smile YIH YIH

Kurtlar vadisi neden baslamadı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?