Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
Sevgi - menem, sevgi - benim Vote_lcapSevgi - menem, sevgi - benim Voting_barSevgi - menem, sevgi - benim Vote_rcap 
GüL§u
Sevgi - menem, sevgi - benim Vote_lcapSevgi - menem, sevgi - benim Voting_barSevgi - menem, sevgi - benim Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

Sevgi - menem, sevgi - benim

YazarMesaj
GüL§u
BiNBaŞI
BiNBaŞI
GüL§u

Sevgi - menem, sevgi - benim Empty
MesajKonu: Sevgi - menem, sevgi - benim   Sevgi - menem, sevgi - benim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 1:34 am

SEVGİ - MəNəM…

Mənə sevgidən danışma!
SEVGİ - SəN deyilsən!
SEVGİ - MəNəM…
SEVGİ - Sən dolu gecələrimin
yoxluğundan
doğan həsrətidir.

SEVGi - ruhumun susuz qaldığı
sözsüz hisslərinə olan ehtiyacıdır.

SEVGi - ürəyimin səssiz gecələridır
əzab dolu
“SəN” deyə çağrışlarıdır.

SEVGi - saxlaya bildiyim qədər
içimə həbs etdiyim,
Başqa bəhanələr
gətirib, əslində Sənin üçün
tökülən göz yaşlarımdır.
SEVGi - hər gecə
“SəNSİZLiYiN” zirvəsindən
özünü atıb intihar edib ölmək,
Hər səhər yenidən dirilməkdir.
Hər gecə nəmli gözlərdə
bir ümid öldürüb,
Hər səhər o ölmüş ümidə
yas tutmaqdır.
Səndən başlayan yolları
Sənsizlikdə bitirmək,
Bu bitişin içində yox olmaq,
tükənməkdir.
SEVGi - hər gün
yoxluğunu
bir az daha anlayıb
Bir az daha
əzab çəkməkdir.
Yoxluğunun
boşluğunu
içimdəki varlığınla
aldadaraq
doldurmağa çalışmaqdır.
Hər gecə
yatağıma uzanarkən
SəNi arzulamaq…
arzulamaq…
Və bu arzunu
Sənin xəyalınla
həqiqətə çevirməkdir.
Gəlməyəcəyini bilə - bilə
hər gecə eyni vaxtda
mesajını gözləməkdir.
Hər telefon zənginə
diksinmək,
Hər qapıaçılışına
ümidlə çevrilməkdir.
SEVGi - bəzən
saatlarla uzanıb
ürəyimin döyüntülərini
saymaqdır.
Bəzən də özünü
günlərcə
qaranlıq otağa
məhkum etməkdir.
Yuxun gəldiyi halda
yata bilməməkdir.
Bəzən utanmadan,
çəkinmədən
çılpaq xəyallar
qurmaqdır.
SEVGi - sonunda yorulub
“Səni unudacam!” - deyə
öz - özünə
təsəlliyə bənzər
boş vədlər verməkdir.
Yaşamaq üçün
həyatın necə
gözəl olduğuna
özünü inandırmaqdır.
Gülməli şeylərə ağlamaq,
Ağlamalı şeylərə gülməkdir.
SEVGİ - kiçilmək -
Kiçilməklə əslində
yüksəlməkdir.
Bu yüksəlişin önündə
Sənin kiçilməni
seyr etməkdir.
Buna baxmayaraq,
yenə kiçilmiş SəNi
dəlicəsinə sevməkdir…
Mənə SEVGİdən danışma!
Görürsən,
SEVGİ - SəN deyilsən!
SEVGİ - MəNəM…

Günay Elekberzade

P.S. arkadaslar insallah anlarsiniz bu siiri
ben cok sevdim
http://www.canim.benimforum.org

Sevgi - menem, sevgi - benim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sen benim canimsin
» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
» """"""""" Sevgi """""""
» CanDamaRiMSiN BaKMaDaN GeCMe UZuLuRSuN ...MaNSaLLaH CoK TaTLi YeRiM SeNi AsKiM BeNim