Canim Benim Forum (Canina Can KaNiNa KaN VeriRim Canim Benim )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaDeR ßiZi YaGMuR TaNeLeRi Gißi §aG §oLa §avuRSaDa eLßeT ßiRGüN ßiR §u ßiRiKiMiNDe ßuLu§aCaGiZ ß!RTaNeM...§evDayi GöZLeRiNDe a§Ki KaLßiNDe TaniDim CaNiM...§eni §eviyorum Canim ßenim....!!!!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Duman

Kullanıcılarımız toplam 373 mesaj attılar bunda 251 konu
En son konular
» GÜZELDERE ŞELALESİ
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 11:10 pm tarafından @DMiN

» ßir GüL DüsTüüüü
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 12:43 pm tarafından GüL§u

» Bu KaLp SeNin Icin AtaCaK
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:42 pm tarafından GüL§u

» AgLamak Yok Yuregim :(:(:(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:40 pm tarafından GüL§u

» Seni CooooooooooooK ÖzLedimmmmmm Askimmm Hemde Coooookkkk :(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:35 pm tarafından GüL§u

» Ben Seninimm :(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:33 pm tarafından GüL§u

» CoK ZoR...:(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:28 pm tarafından GüL§u

» Özlem varya Özlem :(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 1:20 pm tarafından GüL§u

» söyle bir motorum olmadı gitti :(
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:52 pm tarafından @DMiN

» Canim benim forum Okula Giderse Bakin Neler Olur
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 10:59 pm tarafından @DMiN

» Dünyanın en manyak 9 katili
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 4:29 pm tarafından @DMiN

» Kurtlar vadisi neden baslamadı!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:23 pm tarafından @DMiN

» Beni bırakma!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 pm tarafından @DMiN

» Neredesin birtanem!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 pm tarafından YaLNiZ

» **GüLeN GöZLeRiN MuZiZeSi**
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:57 am tarafından GüL§u

» **cok tatlı**
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:53 am tarafından GüL§u

» Erkek severse!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:51 am tarafından GüL§u

» Kalp Kırmak
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:50 am tarafından @DMiN

» İçimde dinmeyen bir Savaş var!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:48 am tarafından @DMiN

» Y A S A M I ç I ö Gü T L E R
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:47 am tarafından @DMiN

» operserv admin kodları!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:45 am tarafından @DMiN

» Msn nickleri (yeni)
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:44 am tarafından @DMiN

» itiraf ediyorummm :)
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:45 am tarafından @DMiN

» Gidiyorum buralardan!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:15 am tarafından @DMiN

» Aglayasım gelir!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:13 am tarafından @DMiN

» Desem inanırmısın ?
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:06 am tarafından @DMiN

» Afili yanlıklık
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:02 am tarafından @DMiN

» Seni seviyorum
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:58 am tarafından @DMiN

» Sehitler ölmez vatan bölünmez!!!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:56 am tarafından @DMiN

» gunes nekadar sicakdir????
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» yerimm ben senii uyy :)
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:53 am tarafından @DMiN

» oyy cok tatlii
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Kıyamam göz yaslarına!
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:51 am tarafından @DMiN

» Tatlı Mesajlar
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:48 am tarafından @DMiN

» Ağlatan Hatiralar
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:44 am tarafından @DMiN

» "Yalnızım çünkü sen varsın"
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 3:41 am tarafından @DMiN

» seni çok seviyorm..
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:15 pm tarafından @DMiN

» Cesaretin bittiği yerde esaret başlar
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:13 pm tarafından @DMiN

» Bomba Erkekler daha Zeki....
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:11 pm tarafından @DMiN

» Su ne renk acaba?Bilen var mı?
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından @DMiN

» Renklerin Psikolojik Anlamlarıni biliyormuydunuz???
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:10 pm tarafından GüL§u

» resimler neden hep bize bakıyormuş gibi gelir?
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:08 pm tarafından GüL§u

» Japonlar Neden Seni Seviyorum Demez?
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 7:03 pm tarafından @DMiN

» Bayram Baklavasi
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:59 pm tarafından @DMiN

» Seni Seviyorum ne demek ?
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:57 pm tarafından @DMiN

» bilgisayar ata sözleri
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:53 pm tarafından @DMiN

» Kadın Olmak Mı Erkek Olmak Mı?(SONU +18)
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:46 pm tarafından @DMiN

» guzel sozler 4
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:40 pm tarafından GüL§u

» Hasret Sözleri
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

» Evlilik Kutlama Mesajları 2
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 6:19 pm tarafından @DMiN

En iyi yollayıcılar
@DMiN
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Vote_lcapaLdatiLan sevqiLinin gitmesi Voting_baraLdatiLan sevqiLinin gitmesi Vote_rcap 
GüL§u
aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Vote_lcapaLdatiLan sevqiLinin gitmesi Voting_baraLdatiLan sevqiLinin gitmesi Vote_rcap 
YaLNiZ
MaNKeN
KaLp_HıRsIzI
BaRbieXhoRRoR
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

aLdatiLan sevqiLinin gitmesi

YazarMesaj
@DMiN
BiNBaŞI
BiNBaŞI
@DMiN

aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Empty
MesajKonu: aLdatiLan sevqiLinin gitmesi   aLdatiLan sevqiLinin gitmesi Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 2:10 am

- beni terkedecek olursan seninle gelebilir miyim..
- o zaman seni nasıl terkediyor olacam sorması ayıp..

- gitmeden önce son kez seni seviyorum der misin..
- seni seviyor olsam gitmezdim dimi..
- gözlerime bak ve kal.
- gözlerine mi.. sığmam.. dar gelir..

- beni öldür öyle git..
- yok annem adam yerine koyarlar..

- seni çok sevdiğimi söylüyorum ama..
- bana mı ona mı..

- seni bir daha görebilecek miyim..
- kör müsün..

- beni bırakıp da gidemezsin..
- iddiaya var mısın..
- böyle bitmemeli..
- nasıl bir şey isterdin.. parti verseydik mesela.. hı..
- sensiz yapamam ben..
- yapacak birisi bulunur merak etme sen..
- kendimi öldürürüm..
- isabet olur..

- son kez dinle beni..
- canlı müziği sevmem pek güzelim..
- her şeyi anlatabilirim..
- gerek yok ben şahsen gördüm..

- ağlamak istiyorum..
- niye yeni sevgiline kavuşacağın için sevincinden mi.. - rezilin biriyim ben..
- hay ağzını öpeyim..

- seni haketmedim biliyorum ama..
- ama vergi kaçırdın.. bu mu..
- kalbimdeki saf sevgim sana karşı hala..
- daniel lama bunu duysa intihar eder..
- gerçek aşkı sende buldum ben..
- ne marifet ama..

- her şeye yeniden başlayabiliriz..
- geleceğe dönüş 3 sinemalarda..

- sensizliği sevmiyorum ben..
- yılın modası.. çabuk uyarsın merak etme.

- gecelerim karanlık şimdi sensiz..
- edison dan yardım iste.. ampul..

- bu mektup sende kalsın olur mu..
- niye postane almadı mı..

- o güzelim aşk bitti mi şimdi..
- ohoo reklamdayız aloo..

- sen benim en büyük..
- en büyük Türkiye.. oley oley oley..
http://canim.benimforum.org

aLdatiLan sevqiLinin gitmesi
1 sayfadaki 1 sayfası